Alkar İnşaatAlkar İnşaat
Kurumsal

Hakkımızda

Kuruluş
2006
Lokasyon
İstanbul, TÜRKİYE
Hizmet Alanı
İhracat, İthalat, Üretim, Tedarik
İstihdam
250+ Çalışan
Kurumsal

Hakkımızda

ALKAR, 2006 yılında müşterilerinin hedeflerine ve beklentilerine ulaşmak için ihtiyaç duydukları spesifik ihtiyaçlarını karşılama hedefi ile kuruldu.

Biz, müşterilermizle daha iyi bir geleceği yüksek kalitede projeler ile inşa etmek için çalışıyoruz. Hedefimiz müşterilerimizle güven odaklı bir ilişki kurarak onların çözüm ortağı olmaktır.

Başkan ve Kurucu ortağımızın Adil Altun’un 1996 yılında Türkmenistan ve Türkiye arasında başladığı ticari hayatı, 2006 yılında Alkar İnşaatın şirketleşmesi ile kurumsallık kazandı.

Başkanımızın, titiz ve yoğun çabaları sayesinde, Alkar İnşaat çok kısa zamanda Tedarik zincirinde bütün temin ve lojistik hizmetlerini kapsayacak şekilde büyüdü ve genişledi. Müşterilerine en düşük maliyetle, doğru zaman ve doğru malzemeyi temin etmeyi amaç edinmiş bir firma oldu.

Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi mezunu olan Adil Altun 48 yaşında, Evli ve altı çocuk babasıdır.

"Müşterilerimizle Olan Ticari İlişkimizde Gizlilik Önceliğimizdir."

KURUMSAL

İlkelerimiz

  • Tüm faaliyetlerimizde kanunlara ve yasalara uygun davranmak, çevreyi ve doğayı korumak, çalışanlarımızın yetenek, güç ve yaratıcılıklarını geliştirerek verimliliği arttırmak,
  • Çalışanlarımızla, taşeronlarımızla, yan sanayi ve tedarikçilerimizle olan ilişkilerimizde adil olmak, karşılıklı fayda sağlamak,
  • Hizmette sürekliliği sağlamak için devamlı büyümek, büyümek için yatırım yapmak, yatırım yapmak için kaynak yaratmak,
  • Dürüst, güvenilir, sosyal sorumluluk ve gizlilik prensiplerine sürekli sahip çıkmak,
  • Değerlerimiz doğrultusunda bilgiyi temel alan; profesyonel kadromuzla her projeye özgü özel koşulları büyük bir ustalıkla değerlendirip kaliteyi en uygun maliyetle elde etmenin başarısını göstermek.
  • Sağlıklı, güvenli ve çevreye duyarlı bir çalışma kültürünü Alkar İnşaat grubunda oluşturmak ve sürekliliğini sağlamak,
  • Konularında iyi yetişmiş, deneyimli insan kaynağı ile çalışarak; tasarımda, üretimde, yapımda, montajda ve iş yönetiminde kaliteyi ön plana almak ve taahhüdümüzdeki işleri ZAMANINDA ve KALİTELİ şekilde yapmak.

Tanıtım Filmi

KURUMSAL

Kalite Politikalarımız

  • Sahip olduğumuz tüm kaynakları müşterilerimizin ihtiyaçları, beklentileri ve memnuniyetleri doğrultusunda kullanmaktır.
  • Yönetici kadromuz, teknik ve idari personelimiz ve bütün çalışanlarımızla çağın mimari gereklerini yerine getirerek; hitap edilen toplum değerlerine uygun yaşam alanları üretmek, ileri teknolojiyi, doğru çözüm ortaklarını, kaliteli malzeme kullanımını titiz mimarlık ve mühendislik hizmetlerini aynı potada eriterek tüm projelerimize uygulamak, ürün teslimini söz verilen sürede gerçekleştirmektir.